Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaO firmie

O firmie

Witamy na naszej stronie Nieruchomości Gemini! Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa kupna-sprzedaży nieruchomości i usług około transakcyjnych takich jak wycena nieruchomości, zarządzanie , udzielanie kredytów pod zakup nieruchomości oraz Home Staging jaki i przeprowadzki…..Co to wszystko znaczy? Otóż nie zawsze to samo!
Nieruchomości Gemini powstało w połączeniu doświadczeń dwóch Agentów, prawie takich samych, ale! z dwiema różnymi szkołami.

Przedstawię się Państwu. Nazywam się Agnieszka Goździewicz i jestem związana z rynkiem nieruchomości od 12 lat. Dotychczas obsługiwałam śląski rynek nieruchomości zajmując się głównie pośrednictwem, jednak od jakiegoś czasu przeprowadzam transakcje skupu i sprzedaży nieruchomości na własny rachunek oraz inwestorów. Posiadam doświadczenie w wizualnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży a także kompleksowym remoncie z pomocą zaufanych fachowców. Przy swojej pracy kieruję się wrażliwością, empatią, zrozumieniem, otwartością zarazem zdecydowaniem oraz konsekwencją działania.

Ja nazywam się Marcin Mandys, do teraz pracowałem w prestiżowym, katowickim biurze nieruchomości z 20 letnim doświadczeniem oraz świetną pozycją na rynku. Praktyka nauczyła mnie rzetelności, dokładności, przestrzegania ściśle określonych zasad oraz trzymania się litery prawa przy każdym wykonywanym zadaniu. Jestem sumienny, konkretny i stanowczy, dzięki czemu najlepiej pomogę Państwu przy negocjacjach, wycenie nieruchomości jak również w przypadku potrzeby załatwienia kredytu hipotecznego . Posiadam świeże spojrzenie na rynek, który zmienia się w szybkim tempie. Stale śledzę zamiany w ustawach, badam rynek, aby być na bieżąco i z tą wiedzą profesjonalnie Państwu doradzać. Z wykształcenia jestem Socjologiem, co pomaga mi fachowo rozpoznać trendy na rynku nieruchomości jak i dopasować się do nich.

Razem stanowimy zgrany duet. Do zakresu naszych usług należy:

- Pośrednictwo sprzedaży, wynajmu nieruchomości takich jak mieszkania, domy, działki, lokale . Na naszej stronie prezentujemy ciągle aktualizowaną i powiększaną ofertę sprzedaży nieruchomości z terenu Śląska, głównie Katowic lecz nie tylko... Przyjmujemy do sprzedaży każdą nieruchomość położoną na terenie mieszczącym się w naszym obszarze działania. Nieruchomości obciążone z nieuregulowanym stanem prawnym, także- przy pomocy prawników, którzy rozwiązują z nami tego rodzaju problemy, aby nieruchomość stała się zbywalna-bez ryzyka. Każda transakcje prowadzimy od początku do końca, dbając o stronę formalno-prawną (kompletowanie dokumentów, współpracą z Notariuszem) od momentu decyzji o zakupie po wydanie nieruchomości i całkowite zakończenie transakcji. Uczestniczymy przy negocjacjach i mediacjach stron, przykładamy się do promowania i reklamy zlecanych nieruchomości. Świadczymy również usługę prowadzenia transakcji klientów nieskojarzonych przez nasze biuro. Możecie Państwo zlecić do naszego biura obsługę transakcji w przypadku samodzielnej sprzedaży lub kupna.
 
- Skup nieruchomości. Działając w imieniu swoim oraz współpracujących z nami inwestorów, skupujemy mieszkania. W sytuacji koniecznej: szybkiej sprzedaży, transakcji gotówkowej, ciągnących się w czasie spraw formalno-prawnych. Zapraszamy również do współpracy inwestorów.

- Wycena nieruchomości- do celów sprzedażowych (nieodpłatnie) oraz do potrzeb bankowych lub jakichkolwiek formalnych, dzięki współpracy z licencjonowanym Rzeczoznawcą (odpłatnie)

- Zarządzanie nieruchomościami - przyjmujemy pod zarząd każda nieruchomość, położona na terenie Śląska (miast aglomeracji). Zarówno pojedyncze mieszkania, jak i całe budynki, lokale przy współpracy z licencjonowanym Zarządcą nieruchomości. Ta usługa dedykowana jest głównie dla klientów na stałe wynajmujących mieszkanie - dla Nich nie tylko wyszukamy klienta najmu, ale także zadbamy o prawidłowy przebieg umowy.

- Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości - współpracujemy z przedstawicielami banków. Bezpłatne konsultacje w sprawie zdolności kredytowej oraz ofert kredytów na rynku. Współpraca z bankami w drodze pozyskiwania kredytu przez klienta.

- Home Staging - To nowa usługa na polskim rynku. Jest to przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu. Niskobudżetowe przekształcenie mieszkania, domu, lokalu z uwzględnieniem jego przeznaczenia, w celu osiągnięcia jak najlepszego rezultatu uzyskanej ceny sprzedaży oraz zainteresowania ofertą. Prościej mówiąc, nowa aranżacja, odświeżenie oraz wprowadzenie pomysłu zagospodarowania przestrzeni tak, aby zainteresować potencjalnego nabywcę w oparciu o wiedzę na temat trendów oraz potrzeb rynku. Na życzenie klienta udostępnimy galerię przeprowadzonych prac.

Przeprowadzki. Kompleksowa pomoc przy przeprowadzkach, pakowanie, wynoszenie/wnoszenie, transport lub tylko wybrane opcje. 

Pracujemy z pasją. Z niebywałym zaangażowaniem oddajemy się sprawie. Poświęcając tej pracy długie godziny i tygodnie systematycznej pracy. Daj sobie komfort zakupu i sprzedaży nieruchomości zlecając nam te zadania… Czekamy na Ciebie!
Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem