Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaUsługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

- Skup nieruchomości. Działając w imieniu swoim oraz współpracujących z nami inwestorów, skupujemy mieszkania. W sytuacji koniecznej: szybkiej sprzedaży, transakcji gotówkowej, ciągnących się w czasie spraw formalno-prawnych. Zapraszamy również do współpracy inwestorów.

- Wycena nieruchomości - do celów sprzedażowych (nieodpłatnie) oraz do potrzeb bankowych lub jakichkolwiek formalnych, dzięki współpracy z licencjonowanym Rzeczoznawcą (odpłatnie)

- Zarządzanie nieruchomościami - przyjmujemy pod zarząd każda nieruchomość, położona na terenie Śląska (miast aglomeracji). Zarówno pojedyncze mieszkania, jak i całe budynki, lokale przy współpracy z licencjonowanym Zarządcą nieruchomości. Ta usługa dedykowana jest głównie dla klientów na stałe wynajmujących mieszkanie - dla Nich nie tylko wyszukamy klienta najmu, ale także zadbamy o prawidłowy przebieg umowy.

- Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości - współpracujemy z przedstawicielami banków. Bezpłatne konsultacje w sprawie zdolności kredytowej oraz ofert kredytów na rynku. Współpraca z bankami w drodze pozyskiwania kredytu przez klienta.

- Home Staging - To nowa usługa na polskim rynku. Jest to przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu. Niskobudżetowe przekształcenie mieszkania, domu, lokalu z uwzględnieniem jego przeznaczenia, w celu osiągnięcia jak najlepszego rezultatu uzyskanej ceny sprzedaży oraz zainteresowania ofertą. Prościej mówiąc, nowa aranżacja, odświeżenie oraz wprowadzenie pomysłu zagospodarowania przestrzeni tak, aby zainteresować potencjalnego nabywcę w oparciu o wiedzę na temat trendów oraz potrzeb rynku. Na życzenie klienta udostępnimy galerię przeprowadzonych prac.

Przeprowadzki. Kompleksowa pomoc przy przeprowadzkach, pakowanie, wynoszenie/wnoszenie, transport lub tylko wybrane opcje.


Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem